Üretim

Yıllık yaklaşık olarak 180.000m² Muğla Beyazı Üretimi yapıyor, her sene üretim kapasitemizi arttırmak için çalışmalar yapıyoruz.

Daha Fazlası İçin

Neler Yapıyoruz?

Firmamız bölgemizde bulunan Muğla beyazını en kaliteli şekilde müşterilerine sunan müşteri memnuniyeti, kalite odaklı ve doğaya saygılı bir firmadır.

Daha Fazlası İçin

İhracat

Fabrikalarımızdaki yıllık yaklaşık olarak üretimini yaptığımız 180.000m² Muğla Beyazı Mermerinin %50’sini Orta Doğu ülkelerine ihraç ediyoruz.

Daha Fazlası İçin

Misyon

Yörükoğlu Mermer olarak Mermer sektöründeki gelişmeleri en yakından takip edip, bu yeniliklerin Türkiye’deki uygulayıcısı olmayı misyonumuz olarak belirledik.

Daha Fazlası İçin

günde 1000 kalori almak - Hakkımızda

İşliyoruz, üretiyoruz, ihraç ediyoruz.

Yörükoğlu Kardeşler Mermer olarak yılların beraberinde getirmiş olduğu tecrübe ile çalışıyoruz. Kavaklıdere’de bulunan Ocaklardan, Örentaht bölgesinde bulunan fabrikamız ile mermerin en doğal haliyle üretimini sağlıyoruz. Fabrikamız 2000m² kapalı 15000m² 06.28.22 açık alana sahiptir. Firmamız bölgemizde bulunan Muğla beyazını en kaliteli şekilde müşterilerine sunan müşteri memnuniyeti, kalite odaklı ve doğaya saygılı bir firmadır.

Muğla Beyazı 1. Kalite

Muğla mermeri rengi ve yapısıyla diğer mermerlere göre farklıdır. Mermerin doğallığını korumak ve en iyi şekilde gözükmesini sağlamak için tüm işlemlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz.


Muğla Beyazı 2. Kalite

Muğla Beyaz Mermeri Muğla ili çevresindeki mermer ocaklarından çıkarılmaktadır. Kalitesini taban rengi beyaz olan plakaların üzerindeki gri damarlar belirler.


Muğla Beyazı Plaka

Muğla Beyaz Mermeri yüksek sertliğe ve dayanıma sahiptir. Muğla Beyaz Mermerinin porozitesi düşüktür. Porozitesi düşük mermer daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür.


günde 1000 kalori almak

Aydın Örentaht bölgesinde bulunan fabrikamız 2000m² kapalı 15000m² açık alana sahiptir. Fabrikamızda 2 ST ve 1 katrak ile üretim yapmaktayız. Kavaklıdere bölgesinden aldığımız Muğla Beyazı Blok Mermer’leri fabrikamızda işleyerek müşterilerimizin isteği günde 1000 kalori almak doğrultusunda ebatlandırıyoruz.

240

Mutlu Müşteri

75340 günde 1000 kalori almak

Çalışma Saati

25

Çalışma Arkadaşı

Bizimle İletişime Geçin

Aşağıdaki formu doldurup, mesajınızı gönderdiğinizde günde 1000 kalori almak ekip arkadaşlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.


Open chat
Nasıl Yardımcı Olabilirim?